KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11642272
nr 1164 2272
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 4 st. Lösa blad, signerade och numrerade, bladets mått: 39x50
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 februari 2018
kl 20:55:22
19/2 10:07:30
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén